کم حرفی مردان چه علتی دارد؟ بیشتر دعوا‌ها و دلخوری‌هایی که بین زوجین به وجود می‌آید به دلیل تفاوت‌های بین زن و مرد و عدم آگاهی آن‌ها از این تفاوت‌ها می‌باشد. یکی از مشکلات معمول بین زوجین نیتی خانم‌ها از کم حرفی مردان است. این ویژگی مرد‌ها معمولا خانم‌ها را بسیار اذیت می‌کند و یکی از شکایت‌های معمول خانم‌ها این است که شوهرم بسیار کم صحبت می‌کند و به من بی توجه است. اما در واقع این خصوصیت مردان به دلیل ساختار ذهنی متفاوت شان است و به همین دلیل نسبت به زن‌ها کم‌تر صحبت می‌کنند. در ادامه مقاله به بررسی دلایل کم حرفی مردان و راه‌های صحیح برخورد با آن می‌پردازیم.

برای دریافت مشاوره در زمینه کم حرفی مردان می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.منبع : 

کم حرفی مردان | با کم حرفی مردان چگونه برخورد کنیم؟

 


هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی

مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی: حرفی ,مردان ,زندگی ,برخورد ,خانم‌ها ,دلیل ,حرفی مردان ,برخورد کنیم؟ ,مردان چگونه ,چگونه برخورد ,چگونه برخورد کنیم؟ ,مردان چگونه برخورد ,حرفی مر?
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

وبلاگ رسمی کتابخانه عمومی تفتان شهرستان خاش فوتبال.مسی شیعیان و عرفان شیعه تخصص طراحی سایت، سئو، تبلیغات در گوگل کتاب آشپزی سنتی فنی حرفه ای خط مشی گذاری عمومی خاطرات شیرین من بررسی وضعیت سینماهای تهران بسم الله الرحمن الرحیم